Оплаквам се от потребители

September 29, 2013 11:45
bultrass
Ауу добре айде махам си рутера.Всеки месец от теб чакам 20 леа за да имам интернет и на таблета.

"Bultass, ти пък какво се обаждаш, след като ти си най-вътре?".. Аз съм най-вътре, ти си влезнал в филма като жертвата.. и мислиш че ша постигнеш нещо (аххаха)
September 29, 2013 11:53
calling
Точно пък ти обиждаш най-много, даже имах още снимки, но не ги пазя. Нека Po-taka да види дискусията и да види колко пъти си обиждал и че Христов ме баннал без причина. Толкова си ограничен пък ти, че нямам думи. Не си интересен.
September 29, 2013 11:55
bultrass
Виж кво ся, не може да влезнеш и да са правиш на интересен като провокираш всички с детското си държание ..
И да очакваш да та уважаваме .. ня как да стане тва нещо ...
Аз и не целя да съм интересен казвам тва дето мисля за хората не след тва да му мрънкаш зад него . .

П.С. Земи са стегни малко ...
September 29, 2013 11:58
calling
По-точно ти се заяждаш без никаква причина. Онзи ден влизам, пускам едно gif-че и веднага започна да се заяждаш. Да не говорим пък колко пъти си обиждал на „майка“.
September 29, 2013 11:59
Hrist0w
Така е. Calling освен да провокираш другите или да ги обиждаш не можеш.С всеки 2-ри се заяждаш само.
September 29, 2013 12:00
bultrass
Не беше само 1 гиф докато всички пишеха ти постваше гифове ..

ахахахаха нещо лошо да казвам на майка казвам че спи до теб .. ? :Д

нищо лошо не казвам . .
September 29, 2013 12:07
calling
Точно така ме провокираш да те обиждаш. Не говори за майка ми, за да не говоря и аз за твоята. И какво като съм пускал gif-ове? Ти се заяждаш жестоко и накрая друг ти е виновен…
September 29, 2013 12:08
bultrass
Аз та провокирам .. ;д ;д ;д
ае ей филм земи влезни една вечер като свеестен човек в чата ..
недей влизай като маймуна...
August 9, 2016 17:59
*CR7*
http://tekstove.info/browse.php?id=62864

Този докога ще си качва измислените пародии и ще гласува постоянно за тях за да влезнат в Топ 100 Популярни напоследък. Защо просто не го баннете за постоянно и не спре да пълни сайта с неговите простотии. Така губите поситителите си. Моля ви оправете проблема, защото и аз вече ще дпра да посещавам сайта
August 10, 2016 19:23
po_taka
песента е изтрира,
ще вземем деиствия. обмисляме какви точно
ново мнение
www.tekstove.info 2008-2019, връзка с нас, правила